Vystreľovacie konfety biele srdcia 40 cm

Tuba pracuje na princípe stlačeného vzduchu - nejde o pyrotechniku. Použitie je možné v interiéri aj exteriéri. Použitie je jednoduché - stačí otočiť spodnou časťou tuby a konfety vystrelia do výšky 5 - 8 metrov.

Dostupnosť: Na sklade

1,50 €

Popis produktu

Podrobnosti

Vynikajúci dekoračný prvok na hocijakú párty či oslavu, ktorý nepotrebuje žiadnu zložitú obsluhu.

Dokonalé spestrenie vianočných večierkov a svadieb. Veľmi obľúbené je použitie napríklad pri vychádzaní mladomanželov z kostola, takisto počas prvého tanca. Obľúbenosť si získali aj vďaka skvelému výslednému efektu na fotkách.Zároveň je to úplne bezpečný a spoľahlivý produkt, fungujúci na princípe stlačeného vzduchu.

Vystreľovacie konfety sú uložené v kartónovej tube tvaru valca. Rozmery valca sú rôzne, u nás nájdete v ponuke tuby v dĺžke 40, 60 alebo 80 cm, priemer tuby je 5 cm. Na trhu sú dostupné aj menšie tuby (20 alebo 30 cm), no množstvo konfiet, ktoré obsahujú, pri vystrelení nevytvorí dostatočne dobrý efekt, a preto ich u nás v ponuke ani nenájdete.

Vystrelenie konfiet je zabezečené jednoduchým a účinným systémom. V spodnej časti tuby je nádržka so stlačeným vzduchom, ktorá je pre samotné vystrelenie najdôležitejším elementom. Pre uvoľnenie stlačeného vzduchu stačí spodok tuby uchopiť do rúk a otočiť podľa šípky. Následne sa ozve výbuch, podobný prasknutiu gumového balóna a obsah tuby vyletí do výšky 5 až 8 metrov, v závislosti od sklonu tuby.

Konfety sú vyrobené z ľahkého papiera a po vystrelení budú teda pomaly klesať k zemi. Doba padania je od 10 sekúnd vyššie, takisto v závislosti od uhla výstrelu. Každopádne Vám to však dáva dostatok času na fotografie – napríklad taká nevesta s padajúcimi bielymi srdciami v pozadí, alebo priatelia tancujúci vo farebnom daždi ako v holywoodskom filme. Navyše, ak máte kameru, alebo smartfón, ktorý podporuje natáčanie spomalených záberov, tzv. slow-motion, vystreľovacie konfety sú opäť ideálnou voľbou. Ak koordinovane vystrelí viac ľudí naraz z viacerých smerov, efekt bude vskutku profesionálny.

Obrovským plusom vystrelenia stlačeným vzduchom je fakt, že nemusíte konfety vyhadzovať rukami z nejakého vrecúška. Vtedy by ste zbytočne „zavadzali“ na fotkách a navyše by ste ich nevedeli vyhodiť do takej výšky, vzdialenosti a ani v takom množstve naraz.

Použitie je možné v interiéri aj exteriéri. Vnútri stačí pozametať alebo povysávať, vonku treba dávať pozor na vietor, aby nerozfúkal papieriky široko-ďaleko. Hodia sa teda na rôzne párty, oslavy či svadby a ich popularita v poslednom období veľmi rastie.

Použitie je bezpečné, nemôže sa stať, aby vzduch vystrelil sám od seba. Tiež na rozdiel od pyrotechniky či prskaviek nič nehorí, ani sa nezahrieva. Samozrejme však treba dodržiavať základné bezpečnostné pokyny. Určite nevystreľujte ozdoby smerom ku tvári iného človeka! Hoci nejde o pyrotechniku, letiace papieriky by mohli zasiahnuť oči.

VÝHODY PRODUKTU:

- bezpečná alternatíva k pyrotechnike
- jednoduché a rýchle použitie - zvládnu aj deti
- profesionálny efekt

NEVÝHODY PRODUKTU:

- treba po sebe upratať (zametať či vysávať)

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Názov Vystreľovacie konfety biele srdcia 40 cm
Farba biela
Dodanie skladom
google_product_category Arts & Entertainment > Party & Celebration > Party Supplies > Confetti
Táto stránka využíva cookies. Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním našich cookies. Viac info